Контакты
 
 
 

Dear football friends!   

Today 15th of September at 10.00 at the SKA stadium has started the International Funny Kids Cup 2012. There are 16 teams in the tournament which divided into 4 groups. At prelimenary stage the teams will play in the groups and then 2 best teams will play at final stage in Cup A and left teams will play at competition B.

Groups and results:

                          Group А                                                                                                              Group В

 №  Команда 1 2 3 4  Очки  Мячи  Место    №  Команда 3  Очки  Мячи  Место
 1  ФК Зенит 0-1 2-1 3-1 6 5-3 2  1  СДЮШОР Зенит' 03 4-1 6-0 3-0 9 13-1 1
 2  СДЮСШОР-1 1-0 2-1 2-2 7 5-3 1  2  Ижорец-Инкон 1-4 3-0 3-1 6 7-5 2
 3  Царское Село 1-2 1-2 0-0 1 2-4 4  3  Виктория Волосово 0-6 0-3 1-3 0 1-12 4
 4  Великие Луки 1-3 2-2 0-0 2 3-5 3  4  Зенит-Московский 0-3 1-3 3-1 3 4-7 3

                          Group С                                                                                                            Group D

 №  Команда 1 2 3  Очки  Мячи  Место    №  Команда 2 3 4  Очки  Мячи  Место
 1  Московская Застава 3-0 0-1 5-0 6 8-1 2  1 МФК Тюмень 0-2 2-0 3-0 6 5-2 2
 2  СДЮШОР Зенит' 04 0-3 1-5 0-1 0 1-9 4  2  Кировец Тихвин 2-0 7-1 4-0 9 13-1 1
 3  Калев Таллинн 1-0 5-1 5-0 9 11-1 1  3  Олимп 0-2 1-7 5-0 3 6-9 3
 4  Зенит-Кировск 0-5 1-0 0-5 3 1-10 3  4  Юные Таланты 0-3 0-4 0-5 0 0-12 4

Group

Time

Team 1

 

Team 2

Pitch

Result

1

А

10:00

Академия ФК Зенит

 

Великие Луки

1

3 :

2

А

10:00

Царское Село

 

СДЮСШОР-1

2

1 : 

3

B

10:00

СДЮШОР Зенит' 03

 

Зенит-Московский

3

3 : 

4

B

10:20

Виктория Волосово

 

Ижорец-Инкон

1

0 : 

5

C

10:20

Московская Застава

 

Зенит-Кировск

2

5 : 

6

C

10:20

ФК Калев Таллинн

 

СДЮШОР Зенит' 04

3

5 : 

7

D

10:40

МФК Тюмень

 

Юные Таланты

1

3 : 

8

D

10:40

Олимп

 

Кировец Тихвин

2

1 : 

9

А

10:40

Академия ФК Зенит

 

Царское Село

3

2 : 

10

А

11:00

СДЮСШОР-1

 

Великие Луки

1

 2

11

B

11:00

СДЮШОР Зенит' 03

 

Виктория Волосово

2

12

B

11:00

Ижорец-Инкон

 

Зенит-Московский

3

13

C

11:20

Московская Застава

 

ФК Калев Таллинн

1

 1

14

C

11:20

СДЮШОР Зенит' 04

 

Зенит-Кировск

2

 1

15

D

11:20

МФК Тюмень

 

Олимп

3

 0

16

D

11:40

Кировец Тихвин

 

Юные Таланты

1

 0

17

А

11:40

СДЮСШОР-1

 

Академия ФК Зенит

2

 0

18

А

11:40

Великие Луки

 

Царское Село

3

 0

19

B

12:00

Ижорец-Инкон

 

СДЮШОР Зенит' 03

1

20

B

12:00

Зенит-Московский

 

Виктория Волосово

2

 1

21

C

12:00

СДЮШОР Зенит' 04

 

Московская Застава

3

22

C

12:20

Зенит-Кировск

 

ФК Калев Таллинн

1

23

D

12:20

Кировец Тихвин

 

МФК Тюмень

2

24

D

12:20

Юные Таланты

 

Олимп

3

Final stage Cup А:

                          Group E                                                                                                             Group F

 №  Команда 1 2 3 4  Очки  Мячи  Место    №  Команда 3  Очки  Мячи  Место
 1 СДЮСШОР-1 0-5 2-0 0-0 4 2-5 2  1 СДЮСШОР Зенит 03 3-0 4-0 2-0 9 9-0 1
 2 ФК Калев Таллинн 5-0 3-1 6-0 9 14-1 1  2 Кировец Тихвин 0-3 1-3 1-3 0 2-9 4
 3 Ижорец Инкон 0-2 1-2 1-0 3 2-5 3  3 Академия ФК Зенит 0-4 3-1 0-0 4 3-5 3
 4 МФК Тюмень 0-0 0-6 0-1 1 0-7 4  4 Московская Застава 0-2 3-1 0-0 4 3-3 2

Final stage Cup B

Group G                                                                                                            Group H

 №  Команда 1 2 3  Очки  Мячи  Место    №  Команда 2 3 4  Очки  Мячи  Место
 1 Великие Луки 2-0 5-0 2-0 9 9-0 1  1 Зенит Московский 2-0 0-0 0-1 4 2-1 3*
 2 Зенит-Кировск 0-2 3-0 1-0 6 4-2 2  2 Олимп 0-2 0-2 1-2 0 1-6 4
 3 Виктория Волосово 0-5 0-3 3-1 3 3-9 3  3 Царское Село 0-0 2-0 0-1 4 2-1 2*
 4 Юные Таланты 0-2 0-1 1-3 0 1-6 4  4 СДЮСШОР Зенит 04 1-0 2-1 1-0 9 4-1 1

Nr.

Кубок

Время

Матч за 7-8 место

Поле

Результат

49

В

16:00

Юные Таланты

 

Олимп

1

2 :

4

 

 

 

4. Группа G

 

4. Группа H

                                     

Nr.

Кубок

Время

Матч за 5-6 место

Поле

Результат

50

В

16:00

Виктория Волосово

 

Зенит-Московский

2

1 :

4

 

 

 

3. Группа G

 

3. Группа H

                                     

Nr.

Кубок

Время

Полуфинал Кубок В

Поле

Результат

51

В

16:00

Великие Луки

 

Царское Село

3

3 :

2

 

 

 

1. Группа G

 

2. Группа H

                                     

Nr.

Кубок

Время

Полуфинал Кубок В

Поле

Результат

52

В

16:20

СДЮСШОР Зенит' 04

 

Зенит-Кировск

1

4 :

2

 

 

 

1. Группа H

 

2. Группа G

                                     

Nr.

Кубок

Время

Полуфинал Кубок A

Поле

Результат

53

А

16:20

ФК Калев Таллинн

 

Московская Застава

2

1 :

0

 

 

 

1. Группа E

 

2. Группа F

                                     

Nr.

Кубок

Время

Полуфинал Кубок A

Поле

Результат

54

А

16:20

СДЮСШОР Зенит 03

 

СДЮСШОР-1

3

2 :

3

 

 

 

1. Группа F

 

2. Группа E

                                     

Nr.

Кубок

Время

Матч за 7-8 место

Поле

Результат

55

А

16:40

МФК Тюмень

 

Кировец Тихвин

1

0 :

1

 

 

 

4. Группа E

 

4. Группа F

                                     

Nr.

Кубок

Время

Матч за 5-6 место

Поле

Результат

56

А

16:40

ФК Ижорец-Инкон

 

Академия ФК Зенит

2

1 :

0

 

 

 

3. Группа E

 

3. Группа F

                                     

Nr.

Кубок

Время

Матч за 3 место

Поле

Результат

57

В

16:40

Царское Село

 

Зенит-Кировск

3

2 :

1

 

 

 

LG51

 

LG52

                                     

Nr.

Кубок

Время

Финал

Поле

Результат

58

В

17:00

Великие Луки

 

СДЮСШОР Зенит 04

1

4 :

0

 

 

 

WG51

 

WG52

                                     

Nr.

Кубок

Время

Матч за 3 место

Поле

Результат

59

А

17:00

ФК Московская Застава

 

СДЮСШОР Зенит 03

2

2 :

3

 

 

 

LG53

 

LG54

                                     

Nr.

Кубок

Время

Финал

Поле

Результат

60

А

17:00

ФК Калев Таллинн

 

СДЮСШОР-1

3

2 :

0

 

 

 

WG53

 

WG54

08.08.2013
Смотреть все фотографии
 

 
 
 
 
© 2009 - 2017 «Young Talents» Relief Fund | All rights reserved.